Kurumsal
Hakkımızda

2020 yılında İstanbul'da temelleri atılan şirketimiz, zamanla hizmet verdiği sektörlerin sınırlarına sığmayarak, faaliyet alanlarını genişleterek çalışmalarına devam etmiştir. Temel prensibi, müşterisine en iyi hizmeti sunmak ve müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmak için çalışmaktır. Alfa İnteraktif Kozmetik, sürekli değişen ve gelişen pazarda, sektörün ihtiyaçlarını analiz edip her müşterisine farklı çözümler sunmaktadır. İşletmelere inovatif, kalıcı çözümler sunarak kurumların değişime adapte olup ve bu süreci yönetmelerine yardımcı olmaktadır.

Kalite Politikamız

Alfa İnteraktif Kozmetik müşterilerinin kalite beklentilerini ve hayallerini derinden algılayan, değer zincirindeki tüm ürün ve süreçlerini bu doğrultuda sürekli geliştiren öncü bir firma olmayı hedefler.

Bu amaçla,

İnsan odaklı bir yaklaşımla çalışanlarını geliştirir, yapılan her faaliyette kalite bilinci ve sorgulayıcı bakış açısını dikkate alan şirket kültürünü benimser.

Tüm değer zincirindeki standartların dünya klasında olması için rekabetçilik hedefiyle sürekli gelişim sağlar.

Tüm paydaşlarıyla birlikte, sosyal sorumluluklarının gereklerini yerine getirir ve sürdürülebilir doğal kaynak kullanımını destekleyecek şekilde üretimini gerçekleştirir.

Misyonumuz

Kozmetik sektörü müşterilerinin ihtiyaç duyduğu doğru ve zengin ürün çeşitliliği sunmak, işletmelere değer kazandırmak.

Vizyonumuz

Ürün çeşitliliği, müşteri memnuniyeti ve kurumsal market yönetimi ile Kozmetik alanında fark yaratan bir marka olmak.

Alfa İnteraktif Kozmetik üretimde sıfır hata,
daima kaliteli ürün ve hizmet